درباره کلینیک ساختمانی خانه های رویایی  بیشتر

واحـد هاي متشكله کلینیک ساختماني خانه های رویایی عبارتند از : واحد مهندسی : طراحي و معماري واحـد اجـرا : سـاخت و مشاركـت

واحد مهندسي : طراحي و معماري

کلینیک ساختماني خانه های رویایی با گردآوري مجموعه اي از طراحان و مهندسان حرفه اي و با سابقه و رزومه هاي كاري فوق العاده درخشان و قابل ملاحظه خود را در اين واحد بسيار توانمند ساخته است و امروز آمادگي طراحي هرگونه پروژه با كاربري هاي خاص در حرفه اي ترين سطح خود را از تمامي جهات دارا مي باشد . در خصوص طراحي به جرات مي توان گفت كه کلینیک ساختمانی خانه های رویایی قادر است پاسخگوي نيازهاي افراد با هر نوع سليقه وايدئولوژي فكري باشد .

در گروه خانه های رویایی همواره سعي بر آن بوده است كه طراحي ها و معماري ها و به خصوص نماها همواره در كشور بي نظير و بي بديل باشد تا جايي كه بتوان از آنها به عنوان سمبل و معرف فرهنگ ايرانيان ياد كرد . در ادامه بايد اضافه كرد گروه ساختماني خانه های رویایی با بكار گيري معماران زبده و با سليقه در زمينه معماري داخلي گام هاي نويني را برداشته و امروز قدرت طراحي هر نوع پروژه اي را از آغاز تا پايان دارد. در خصوص واحد مهندسي بايد گفت كه گروه خانه های رویایی مجموعه اي از قوي ترين كادر هاي مهندسي شناخته شده در سطح استان را دارا مي باشد . واحد مهندسي كه متشكل از مهندسين سازه / تاسيسات ومكانيك / برق والكترونيك مي باشد، قادر است بزرگترين پروژه ها را با مدرن ترين امكانات و نرم افزار ها و با بهترين حالات ممكن طراحي كند.

و همچنين با همكاري مهندسين كامپيوتر و كارشناسان اين علم قادر مي باشد ساختمانهايي هوشمند كه در نوع خود منحصر به فرد مي باشد را طراحي و اجرا نمايد . لازم به ذكر است كه در گروه ساختماني خانه های رویایی توجيه اقتصادي طرح ، بهينه سازي سرمايه گذاري ، برگشت سرمايه ، نحوه هماهنگي پرداخت ، سرعت و كيفيت ساخت و......... براي سرمايه گذار يا خريدار به شيوه ي كاملا علمي و منطقي تعريف شده و به طور شفاف و آشكار قابل اثبات است كه اين همان مديريت پروژه به معناي واقعي واژه بوده و صراحتا مي توان گفت در نوع خود بي نظير مي باشد

واحـد اجرا : مشاركت و ساخت

همانطور كه پيش تر از اين در مقدمه اشاره شد گروه خانه های رویایی برنامه درخشاني در اجرا و ساخت مجتمع هاي مسكوني و تجاري دارد و حال با استفاده از سابقه درخشان و اعتبار خود و با گرد هم آوردن تعدادي از مجريان شهير ، فعاليت هاي خود را در داخل استان گسترش داده است .

در گروه خانه های رویایی ، سرعت و كيفيت ساخت در اولويت اول است و تمامي مراحل ساخت با نظارت مهندسين اعم از معماري ، سازه ، برق ، تاسيسات و... صورت مي گيرد و اين اطمينان به مشتريان محترم داده ميشود كه ساختمان هايي كاملا مهندسي ساز ، پيشرفته و مطمئن از هر لحاظ در اختيارشان قرار گيرد .